KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 2393215
nr 239 3215
Gravyr
Helgon, 1700-tal, 40x28
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 12 maj 2003
300 kr
350 kr
600 kr
450 kr
500 kr
550 kr
600 kr
Gravyr
nr 239 3215
Gravyr
Helgon, 1700-tal, 40x28
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 800 kr |
måndag 12 maj 2003 |